Pianki i bąble

Pianka polietylenowa jest doskonałym materiałem opakowaniowym i izolacyjnym. Dzięki swojej konstrukcji i właściwościom znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach i branżach takich jak: przemysł drzewny, meblowy, szklarski, budowlany itd. Bardzo odporna na temperatury. elastyczna, sprężysta, nienasiąkliwa i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nie rysuje delikatnych powierzchni. Dostępna w różnych szerokościach, grubościach, może być w rolce może być w arkuszu.

Folia bąbelkowa – folia pęcherzykowa (bąbelkowa) jest najbardziej popularnym materiałem opakowaniowym na świecie. Stanowi idealne zabezpieczenie delikatnych artykułów, ale i nie tylko. Jest wykonana z wysokiej jakości folii odpornej na rozdarcia. Dzięki swojej konstrukcji i właściwościom chroni pakowane produkty, stanowiąc doskonały materiał amortyzujący.

Z pianki polietylenowej Wykonane są z również profile ochronne, które mają szerokie zastosowanie w różnych branżach jako opakowanie ochronne dostępne również w naszej firmie.

W ofercie jest wiele różnych kształtów i rozmiarów tak żeby idealnie dopasować do każdego przedmiotu. Są lekkie, elastyczne i wytrzymałe. Zapewniają oszczędność miejsca w transporcie.

Produkty nie wchodzą w reakcje z lakierami.

Napisz do nas

Zostaw nam wiadomość, a postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.